Wyszukany biznes – „Inaczej niż w Raju”

Stwierdzenie „Rób to, co lubisz wówczas nigdy nie będziesz w pracy” jest tak ograne, że większość zbywa je, uznając za mrzonkę… Czyżby?

Są takie przykłady działalności, które pokazują, że możliwe jest rozkręcenie własnej działalności, która będzie bazować na pasji!

Poznajcie sklep Inaczej niż w Raju, który z powodzeniem prowadzi Tomasz Gut, który ze swojego zamiłowania do targów staroci, antykwariatów, rzeczy wyszukiwanych na wystawkach i śmietnikach uczynił pomysł na życie – na zarabianie na życie.

Karina Rojek: Jak to się zaczęło i skąd pomysł na prowadzenie takiego właśnie sklepu?
Tomek Gut: Starymi przedmiotami i wystrojem wnętrz zacząłem interesować się, kiedy
mieszkałem w Londynie. Tamtejsze pchle targi uświadomiły mi, że starocie to nie tylko antyki. To również przeróżne klamoty i bibeloty. Po powrocie do Polski postanowiłem spróbować zajęcia, które pozwoli mi kontynuować odnajdywanie i ratowanie ciekawych przedmiotów z tzw. drugiej, trzeciej, czy nawet z ósmej ręki. Tak oto od 2011 r. prowadzę sklep Inaczej niż w Raju. Najpierw w Sopocie, a od 3 lat w gdańskiej Oliwie.

Tomasz Gut w swoim sklepie "Inaczej niż w raju"

Tomasz Gut w swoim sklepie „Inaczej niż w raju”

Na rozmowę z Tomaszem oraz innymi przedstawicielami wyszukanych biznesów zapraszamy do Instytutu Kultury Miejskiej w dniu 14. grudnia 2017 rok o g. 18.00.
Jeżeli sami nosicie się z myślami nad własnym pomysłem na działalność. Macie pytania, wątpliwości? Będzie to idealny czas i miejsce, żeby je zadać i rozwiać.
Chcemy inspirować i zachęcać do podejmowania działań. Do zobaczenia!
Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *