#CorazBliżejŚwięta

Nadchodzą …. Święta.

Oczywiście wielu jest takich, którzy nie lubią ani Świąt ani niczego co z nimi związane … nie dla nich ten wpis! Niech nie czytają.

Pani na śniegu, flic.kr/p/ii3qWN

Pani na śniegu, flic.kr/p/ii3qWN

My lubimy … lubimy czas, w którym wiele mówi się o bliskości z drugim człowiekiem o troskliwości, o radości z drobnych przyjemności jak gorąca czekolada w zimowy wieczór i samodzielnie przez dzieci wykonane zabawki na choinkę … i lubimy te wszystkie standardowe obrazki w kolorach czerwono-zielono-białym ewentualnie z dodatkiem złota .. lub srebra.
Tylko po co nam pocztówki skoro już w zasadzie nie wysyła się ich tradycyjną pocztą … ale przecież żyjemy w kulturze obrazka … media społecznościowe na nich głównie się opierają … więc…
Nasza propozycja to wykorzystanie obrazków z domeny publicznej jako tegorocznych facebookowych/mailowych/instagramowych itd kartek … możecie je śmiało przerabiać … dodawać napisy i śmiało wycinać norweskie życzenia.

Do wykonania samodzielnych pocztówek, plakatów, ulotek a także „zdjęć w tle” i grafik ilustrujących wydarzenia możecie wykorzystać najprostsze programy chociażby takie jak Canva. Macie do wykorzystania mnóstwo szablonów gotowych fontów, ramek, naklejek i innych dodatków.
skarpety mikołajowe

Może oryginalna dekoracja domu … wiele z tych obrazków możecie wykorzystać jako wzór do nadruków np na świąteczną koszulkę, poduszkę lub maseczkę
możecie skorzystać z oferty wielu sklepów internetowych np

Christmas Crisis flic.kr

Poniżej propozycje wyszukanych przez nas obrazków. To tylko wybór. Subiektywny choć mam nadzieję reprezentatywny. Chcemy zachęcić do własnych poszukiwań. Polecamy szczególnie serwis flickr.com. Wpisując w wyszukiwarkę christmas card lub winter otrzymacie miliony wyników. Pamiętajcie o sprawdzeniu praw autorskich … planując produkcję pocztówek na świąteczny kiermasz … wybierajcie te opisane jako public domain lub z licencją na wykorzystanie komercyjne.