#CorazBliżejŚwięta

Nadchodzą …. Święta.

Oczywiście wielu jest takich, którzy nie lubią ani Świąt ani niczego co z nimi związane … nie dla nich ten wpis! Niech nie czytają.

Pani na śniegu, flic.kr/p/ii3qWN

Pani na śniegu, flic.kr/p/ii3qWN

My lubimy … lubimy czas, w którym wiele mówi się o bliskości z drugim człowiekiem o troskliwości, o radości z drobnych przyjemności jak gorąca czekolada w zimowy wieczór i samodzielnie przez dzieci wykonane zabawki na choinkę … i lubimy te wszystkie standardowe obrazki w kolorach czerwono-zielono-białym ewentualnie z dodatkiem złota .. lub srebra.
Tylko po co nam pocztówki skoro już w zasadzie nie wysyła się ich tradycyjną pocztą … ale przecież żyjemy w kulturze obrazka … media społecznościowe na nich głównie się opierają … więc…
Nasza propozycja to wykorzystanie obrazków z domeny publicznej jako tegorocznych facebookowych/mailowych/instagramowych itd kartek … możecie je śmiało przerabiać … dodawać napisy i śmiało wycinać norweskie życzenia.

Do wykonania samodzielnych pocztówek, plakatów, ulotek a także „zdjęć w tle” i grafik ilustrujących wydarzenia możecie wykorzystać najprostsze programy chociażby takie jak Canva. Macie do wykorzystania mnóstwo szablonów gotowych fontów, ramek, naklejek i innych dodatków.
skarpety mikołajowe

Może oryginalna dekoracja domu … wiele z tych obrazków możecie wykorzystać jako wzór do nadruków np na świąteczną koszulkę, poduszkę lub maseczkę
możecie skorzystać z oferty wielu sklepów internetowych np Cupsell

Pamiętajcie chętnie polajkujemy wasze dzieła! Dajcie nam znać #wyszukane @ikm_gdansk

Christmas Crisis flic.kr

Poniżej propozycje wyszukanych przez nas obrazków. To tylko wybór. Subiektywny choć mam nadzieję reprezentatywny. Chcemy zachęcić do własnych poszukiwań. Polecamy szczególnie serwis flickr.com. Wpisując w wyszukiwarkę christmas card lub winter otrzymacie miliony wyników. Pamiętajcie o sprawdzeniu praw autorskich … planując produkcję pocztówek na świąteczny kiermasz … wybierajcie te opisane jako public domain lub z licencją na wykorzystanie komercyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *