Pamiątka z Gdańska – wyniki głosowania

Do wczoraj ważyły się losy nowej „wyszukanej” serii pamiątek z Gdańska. Dziś możemy już śmiało i bez przeszkód ogłosić wyniki.
Najwięcej głosów a tym samym gwarancję realizacji uzyskała Propozycja nr 3 – autorstwa Julii Parchimowicz. GRATULUJEMY. Projekty Julii zdobyły 47% wszystkich oddanych głosów. Na drugim miejscu ex aequo propozycje Izabelli Dobielewskiej i Katji Widelskiej – obie serie uzyskały po 20% głosów. Trzecie miejsce to propozycja Małgorzaty Perkowskiej, na którą zagłosowało 8%. 5% głosujących nie spodobała się żadna z propozycji.

Dziękujemy wszystkim za głosowanie, komentarze i zainteresowanie.

Zanim wyprodukujemy nową serię, do czego przystępujemy bez zwłoki, zapraszamy do nacieszenia oczu oraz zaostrzenia apetytu na nowe wspaniałe „wyszukane” pamiątki i obejrzenia wszystkich przygotowanych przez Julię projektów oraz wizualizacji. Istotą projektu „wyszukane” są inspiracje czerpane z domeny publicznej. Zapraszamy zatem również do obejrzenia oryginalnych utworów, które zostały wykorzystane przez Julię.

Jednym z niekwestionowanych bohaterów tej serii jest Artur Schopenhauer. Przeczytajcie co można wyszukać na jego temat z jemu współczesnych gazetach.

Projekty Julii nawiązują w części do klimatu nadmorskich wczasów: wypoczynku i prawdziwych problemów, prawdziwego turysty odpoczywającego w Gdańsku: Na którą plażę pojechać?

Jedna odpowiedź do “Pamiątka z Gdańska – wyniki głosowania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *