Pocztówki DIY

Jeszcze kilkanaście lat temu nie meldowaliśmy się na Facebooku. Do tego służyła nam tradycyjna poczta. Naturalną częścią wakacyjnego wyjazdu było wówczas poszukiwanie odpowiedniej kartki oraz zawarcie na niej swoich wrażeń i pozdrowień dla bliskich. Ileż radości sprawiał widok tej drobnej pamiątki w skrzynce!

Teraz, w dobie wirtualnych doznań, zapraszamy Was do sentymentalnej zabawy. Na naszej stronie zamieściliśmy kolekcję zdjęć i ilustracji czekających na Waszą ingerencję. Wszystkie obrazki znajdują się w domenie publicznej, co oznacza, że można z nich śmiało korzystać w dowolny sposób. Każdy plik wzbogacony został o możliwość udostępniania na portalach społecznościowych. Gorąco zachęcamy do ich pobierania i tworzenia unikalnych, wyszukanych pocztówek na miarę naszych czasów. Nasz zespół bawił się doskonale, czego dowody znajdziecie poniżej. Gwarantujemy, że to efekty prostych programów graficznych, a w szczególności popularnego Painta.

Podzielcie się z nami swoimi dziełami! Wystarczy, że udostępnicie je na Facebooku z użyciem hashtagów #wyszukanepocztówki #wyszukane #wizjalokalna (pamiętajcie, by upublicznić swój post). Najciekawsze z przyjemnością opublikujemy na profilu Medialab Gdańsk.

Udanych wakacji 🙂

pozdrowienia - przed i po

proj. Karina Rojek

zoppot - przed i po

proj. Karina Rojek

plaza - przed i po

proj. Karina Rojek

proj. Aneta Lehmann

proj. Aneta Lehmann

proj. Aneta Lehmann

proj. Aneta Lehmann

nad woda - przed i po

proj. Dominika Prais

proj. Dominika Prais

proj. Dominika Prais

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *